OGŁOSZENIA OGÓLNE

Informujemy, iż nawiązaliśmy współpracę naukową z czołowymi uniwersytetami w Stanach Zjednoczonych. Poniżej lista adresów stron internetowych amerykańskich uniwersytetów, które wyraziły chęć współpracy w dziedzinie wspólnej reklamy, przedsięwzięć spod znaku szeroko pojętego e-biznesu oraz wymiany studenckiej:


Ohio University

University of St. Thomas - part I

The University of Akron

University of St. Thomas - part II

Eastern Michigan University


Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacjami na liście samodzielnych i podrzędnych jednostek Politechniki Wrocławskiej. Aktualna lista znajduje się pod adresami: http://www.portal.pwr.wroc.pl/70308,241.dhtml oraz http://www.portal.pwr.wroc.pl/a_z,241.dhtml.


Myślisz o tym, by rozpocząć studia na Politechnice Wrocławskiej, w filii wałbrzyskiej? Zanim złożysz wymagane dokumenty musisz zdać egzamin maturalny i przygotować profesjonalną prezentację maturalną. Większość osób przygotowuje takie prezentacje samodzielnie.


W naszej internetowej Księgarni Językowej są już do nabycia materiały szkoleniowej i podręczniki akademickie do nauki języka angielskiego, Dla studentów wałbrzyskiej filii PWR obowiązuje zniżka w wysokości 15%.